KOBIETA

„1” Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchawale „1”

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

 

„Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” – Kamila Rowińska

Wydawnictwo: Rowińska Biznes Coaching

Wydanie II , obecnie przygotowywane jest wydanie III

Edycja: Już jest dostępne nowe wydanie książki w zmienionej formie, a także zmiany nastąpiły w tytule „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”

Liczba stron: 231 nowa wersja 240

Okładka: miękka

Cena: 43zł

Gdzie można kupić: 

Tutaj kupisz książkę

Dostępna jest też w formie ebooka:

Tutaj kupisz ebooka

 

 

Ta książka skradła me serce od razu kiedy zaczęłam ją czytać. Uwielbiam wszelkiego rodzaju poradniki, jednak ten okazał się dla mnie wyjątkowy. Przeczytałam go już dwa razy, ale jestem pewna, że będę wracać jeszcze częściej ponieważ za każdym razem wnosi do mojego życia zupełnie coś nowego. Jestem przekonana o tym, że gdybym znała Kamilę wcześniej, dziś mentalnie byłabym na zupełnie innym poziomie. Jednak jak sama autorka mówi: „Lepiej jest osiągnąć swój cel rok później, niż zrezygnować w połowie drogi” Dlatego od kiedy zaczęłam przygodę z Kamilą i jej książkami idę do przodu. Systematycznie będą pojawiać się recenzje innych książek tej autorki, jednak dziś zapraszam do świata w którym dowiesz się jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie tak by czuć się sobą.

 

O AUTORCE:

Kamila Rowińska to mówca motywacyjny, trener, coach, przywódca oraz autorka książek. Przez 13 lat zarządzała z sukcesami zespołem 3500 osób. Ciężkie doświadczenia życiowe okazały się dla tej kobiety przełomowe. Odnosi niebywałe sukcesy w swoim życiu, przy czym robi to wszystko z wielkim zaangażowaniem oraz pasją. Jest kobietą, od której wiele można się nauczyć. Przeprowadziła bardzo dużo szkoleń oraz sesji choachingowych. Podczas których motywuje innych ludzi do działania. Robi to z takim zaangażowaniem, że osoby które szkolą się pod okiem Kamili osiągają również swoje własne sukcesy, zarówno biznesowe jak i prywatne.

 

KSIĄŻKA:

Książka jest napisana w formie poradnika. W każdym rozdziale pojawiają się świetne zadania coachingowe, które pomagają nam po kolei dotrzeć do naszych wewnętrznych myśli i pragnień. A które mają za zadanie pomóc nam stać się osobą odpowiedzialną za nasze własne życie. Każdy rozdział poprzedzony jest bardzo trafnym cytatem Kamili, który daje czytelnikowi naprawdę odczuć, że autorka zwraca się do niego z całym zaangażowaniem i zrozumieniem jego życia. Pojawiają się też dodatkowo polecane przez samą autorkę pozycje książkowe, które warto jest przerobić. A także są refleksje czytelników, które po wykonaniu przez czytelnika ćwiczeń pomagają odnaleźć w nich podobne uczucia, co jest bardzo wspierające. Ponieważ niektóre ćwiczenia są bardzo trudne, możemy się z nimi czuć niezręcznie, autorka pomaga nam naprawdę dotrzeć do głębokich przekonań i pomóc nam zmienić myślenie na takie, które będzie nas wspierało, a nie ściągało na dno. W tej książce znajdziemy odpowiedzi na to jakie są nasze wartości życiowe, w jaki sposób nasze myśli odzwierciedlają się w naszym życiu i kim tak naprawdę jesteśmy.

KOMU POLECAM:

Osobiście polecam tę książkę każdemu kto chce naprawdę zacząć żyć tak aby czuć się sobą. Gdybym miała w tej chwili styczność z osobami które wchodzą w dorosłość na pewno kupiłabym tę pozycję na prezent urodzinowy. Nie tylko kobiety, dziewczyny powinny ją przeczytać i przerobić w niej zawarte ćwiczenia, ale także mężczyźni. Sama chcę bardzo aby mój mąż ją przerobił i jestem ciekawa jego zdania na temat tej książki. Niestety jest to typ mało oczytany dlatego może mi być ciężko, ale kto wie, może kiedyś się uda. Kto powiedział, że ja mu jej nie mogę czytać?

Moja ocena: 10/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *