KOBIETA

3 fakty o tym, że warto być lepszą wersją siebie

Każda z nas bardzo często patrzy na inne kobiety i zastanawia się dlaczego ja nie jestem taka jak ona, albo dlaczego ja nie mogę tak jak tamta. Porównywanie się do kogoś innego, czy też porównywanie swojej sytuacji do innej osoby nie ma sensu. Wiesz dlaczego tak uważam? Ponieważ zmiana jaką możesz zdziałać porównując siebie do siebie z dnia wcześniejszego, czy też do siebie z przed roku da ci tak wielkiego kopniaka motywacyjnego, że już nigdy nie poczujesz nawet chęci porównywać się do kogoś innego.
Nie zaprzeczalne jest więc, że stawanie się lepszą wersją siebie jest faktem. A teraz masz czarno na białym 3 fakty które za tym przemawiają.

Zmieniasz swoje myślenie


Gdy zaczynasz pracę nad sobą, po pewnym czasie zaczynasz zupełnie inaczej myśleć. Nagle, wszystkie zgryzoty, wszystkie problemy zaczynają we wspaniały sposób odnajdywać rozwiązanie. Jest ci dużo łatwiej podejmować decyzje, wiesz co powodowało u ciebie to okropne porównywanie się do innych.

Zmieniasz podejście do swojego ciała


Zaczynasz dostrzegać, że twoje ciało jest też ważne. Że warto jest mu poświęcić wiecej czasu niż do tej pory. Nie porownujesz go już do ciała innej koleżanki. Tylko zaczynasz dostrzegać swoje wady i zalety, a nad tymi pierwszymi pracować. Wspaniałe uczucie odnajdywać swój styl na nowo. Rewelacyjnie działają regularne zabiegi pielęgnacyjne. Twoje ciało staje się coraz piękniejsze, a ty pękasz z dumy, że to się dzieję naprawdę i że sama tego dokonujesz.

Zaczynasz mieć lepsze relacje z innymi ludźmi


Ludzie z którymi przebywasz staja się dla ciebie osobami zupełnie innymi. Widzisz, a przede wszystkim słyszysz co do ciebie mówią. Już nie reagujesz nerwowo bądź obrazą na kazde wypowiedziane w stosunku do ciebie zdanie. Nie zamartwiasz się czy kogoś zrobiłaś. Wiesz dlaczego? Bo stając się lepszą wersją siebie umiesz już słuchać z uwagą i odnieść to do siebie nie robiąc z tego fochów. Jesteś bardziej asertywna, otwarta, jesteś nawet bardziej lubiana ponieważ wiesz już że zmieniłaś się gdy pracujesz nad tym by być lepszą wersją siebie.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *