PARENTING,  ZDROWIE

5 powodów dlaczego powinnaś przeczytać „Wyzwalacz szczęścia – poradnik jak wychować szczęśliwe dziecko”

Książka, która wpadła w me ręce w pewnym sieciowym sklepie. Przykuła mą uwagę swoją okładką. Kiedy wzięłam ją do rąk i przeczytałam tytuł wiedziałam, że warto jest ją mieć w swojej biblioteczce. W moim przypadku jedną z wartości którymi kieruję się w życiu jest rodzina, właśnie dlatego jeśli też jest ona dla ciebie ważna, przeczytaj poniższe powody i nie czekaj, tylko zamawiaj https://www.nieprzeczytane.pl/Wyzwalacz-szczescia,product1008226.html lub szukaj w Biedronce.

Powód nr 1

Z tego poradnika dowiesz się jednej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie, że nie możemy sprawić by nasze dzieci były szczęśliwe przez cały czas, bo jeśli to będzie nasz cel to popadniemy we frustrację. Wydaję się mi to bardzo mądre stwierdzenie, które przetarło mi oczy. Do tej pory zastanawiałam się tylko co mam zrobić by moje dzieci były szczęśliwe, a jak moje starania rozmywały się jak powietrze bo akurat dzieci miały zły humor to popadałam we frustrację. Myślałam, że ja się tak bardzo staram a oni nic, nie reagują, nie rusza ich to. Dlatego jeśli masz podobnie to kup tę książkę i przekonaj się sama, że nie musisz się tak bardzo spinać bo przecież każdy może mieć różne humory.

Powód nr 2

Jeśli marzysz o tym by w twoim domu coś zaczęło działać a dokładnie pragniesz znaleźć konkretny sposób na to by twoje dziecko było bardziej szczęśliwe niż smutne to w tym poradniku masz tych sposobów od hoho i trochę

❤

Powód nr 3

Jeśli do tej pory praktykowałaś sesję wdzięczności to teraz możesz połączyć to razem z dziećmi. Dowiesz się w jak prosty sposób przekonać dzieci, a wcześniej jak wytłumaczyć im znaczenie słowa „wdzięczność”

Powód nr 4

Jeśli jesteś nauczycielem w szkole czy też przedszkolu to wskazówki, które są zawarte w tym poradniku pomogą ci w zupełnie inny sposób prowadzić zajęcia w szkole. Będzie temu towarzyszyć napewno radość i szczęście i podejrzewam, że gdybym była dzieckiem to chętnie bym brała udział w takich lekcjach .

Powód nr 5

Wszystkie porady są oparte na badaniach naukowych, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ rzeczy w niej zawarte nie są czyimś wymysłem, ale prawdziwą rzeczywistością. Badania mówią same za siebie. Kolejno to kobiety które ją napisały są takimi samymi matkami jak my, przetestowały to na sobie i swoich rodzinach i to działa.

Dodatkowo mogę pochwalić tę książkę za to, że jest mnóstwo odnośników do innych ciekawych książek, jeśli ktoś wyrazi ochotę zagłębić się w dany temat.

Obiema nogami i rękami podpisuje się, że zaczęłam wprowadzać takie drobne nawyki do mojej rodziny i widzę różnice. Często zdarzyło się mi też zupełnie nieświadomie prowadzić takie praktyki w domu, ale wtedy jeszcze nie miałam przed oczami tych badań i pozytywnych skutków.

Książka jest wydawnictwa Pascal, czyta się ją bardzo prosto, wciąga i ma się ochotę testować wszystko na raz. Jednak zalecam spokój i przerobienie jej powoli.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *