KOBIETA,  ZDROWIE

Dlaczego warto jest wybrać jedno słowo na nowy rok?

Nowy rok już na dobre zagościł w twoim życiu. Mówi ci o tym data w kalendarzu. Czas powolnego delektowania się świętami minął bezpowrotnie. Właśnie dlatego chcę abyś wybrała sobie takie jedno słowo, które będzie cię prowadzić przez całe trzysta sześćdziesiąt pięć dni.

Każdego dnia przytłacza cię masa obowiązków. Pędzisz przez życie, dzień za dniem. Godzina za godziną. Nawet nie zauważasz, że postanowienia noworoczne o których tak bardzo mówiłaś, że zrealizujesz na pewno wszystkie w tym roku zawęrzają się ponieważ brakuje ci na je wszystkie czasu. Zaczynasz racjonalnie patrzeć na to, że nie uda ci się zrealizować niektórych. I wcale nie chodzi tutaj o odpuszczenie. Chodzi o to, że czesto zbyt dużo bierzesz sobie na głowę. I tu z pomocą przychodzi to jedno słowo. Słowo na nowy rok. Wybierając je masz duże szanse na to, że skupisz się na nim w stu procentach. Możliwe jest to, że będzie ci dużo łatwiej wybierać priorytety w swoim życiu. Już tłumaczę dlaczego. A przedstawię ci to na moim przykładzie.

Moje słowo na nowy rok to zdrowie. Dlaczego akurat to słowo? Ponieważ jest to jedna z najważniejszych wartości w moim życiu. Dlatego, że zależy mi aby zadbać o siebie jeszcze bardziej. Abym w końcu rozprawiła się z cukrem którego jem tonami w postaci słodyczy. Abym popracowała nad wszelkimi aspektami w kwestii tego słowa. Gdybyś ty wybrała takie samo słowo, mogłabyś tutaj popracować nad swoją pewnością siebie, nad relacjami z innymi ludźmi, nad przekonaniami z dzieciństwa które blokuą cię do działania. Możliwości jest bardzo wiele, wszystko zależy od ciebie.

Z powyższego przykładu wiesz już na czym to polega. Możesz wybrać więc każde inne słowo. Może nim być szczęście i tu dopasujesz wszystko co według ciebie będzie sprawiało powyższe w życiu. Może to być stabilizacja, finanse, zabawa, radość, rodzina, przyjaciele, odpoczynek. To wszystko zależy od tego czego oczekujesz i czego potrzebujesz dokonać w tym roku. Jestem przekonana o tym, że potrafisz dokonać cudów w swoim podejściu do życia i swego działania.

Do dzieła, jestem ciekawa co wybrałaś i chętnie poczytam o tym w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *