O MNIE

Cześć, jestem Aleksandra. Z zawodu handlowiec, kształce się na psychologa – obecnie 3 rok studiów, z zamiłowania blogerka.

Żona wspaniałego męża, mama trzech chłopców: 10 i 4 latka oraz 1,5 rocznego smyka. Razem tworzymy super zespół i gramy do jednej bramki.

Moja życiowa zasada to szukać sposobu, a nie wymówki. Wiem, że życie proste nie jest, jednak wierna swojej zasadzie pokazuję na blogu jak i w codziennym życiu, że można zawsze rozwiązać problem.

Kolejna zasada w moim życiu, do której pragnę cię zainspirować jest taka że marzenia się spełnia, a nie tak jak mówią w świecie, że marzenia się spełniają.

Lubię czytać książki rozwojowe przy ciepłej herbacie. Wciąż się uczę i pracuję nad lepszą wersją siebie.

Jest mi bliska psychologia pozytywna i rodzicielstwo bliskości. Uwielbiam motywować innych do działania i obserwować jak się zmieniają

 

 

Lady of your life czyli Pani swojego życiauważam, że każda kobieta jest odpowiedzialna za swoje życie, to co zbuduje, będzie mieć. Właśnie dlatego na blogu znajdziesz mnóstwo inspiracji psychologicznych, parentingowych oraz poczujesz energię którą chcę zarażać. Poznasz lifestory mojej rodziny. Wezmę Cię za rękę i razem przejdziemy przez zmiany które nam uwierają w codzienności. Od teraz możesz czerpać garściami wiedzę, którą się chcę z Tobą podzielić.

 

PARENTING – w tym miejscu znajdziesz smaczki psychologiczne na tematy rodzicielstwa bliskości. Pokażę w jaki sposób wychowuję swoje dzieci i jak radzę sobie z różnymi problemami wychowawczymi. Uważam, że dzieci to CUD, chociaż wiem również że bycie rodzicem to trudna praca, w której nie zawsze jest kolorowo, a rodzic też człowiek i może popełniać błędy. Dlatego pokażę jak poradzić sobie z tym problemami. Pojawią się tutaj wywiady z innymi rodzicami, aby poznać inny punkt widzenia, a także wywiady ze specjalistami, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą.

ZDROWIE – to podstawowa wartość w moim życiu, dlatego zobaczysz tutaj w jaki sposób dbam o swoją dietę oraz mojej rodziny. Pokażę również błędy jakie popełniamy. Dowiesz się jak można dbać o zdrowie swoje i rodziny i mam tutaj na mysli zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Znajdziesz także mnóstwo inspirujących książek, które zmieniają mój punkt widzenia w tej dziedzinie i dowiesz się dlaczego zrobiłam ogólny kurs dietetyka.

LIFESTORY – czyli nasza codzienność rodzinna i małżeńska. Ta piekna strona życia, a także ta bez lukru. Jak w każdej rodzinie bywa wesoło, ale również pojawiają się trudne momenty i chcę o tym powiedzieć, by pokazać że to jest właśnie życie. Zdarza się nam podróżować, dlatego dowiesz się gdzie i jak spędzamy czas wspólnie a także osobno. Bo każde z nas jest przecież odrębną jednostką i ma prawo spełniać swoje pasje i marzenia.

KOBIETA – być kobietą, być kobietą pieknie jest. Przyjęło się, że kobieta to płeć piękna i ja się z tym zgadzam. Jednak bywa, że „lady” staje się zaniedbana, a dzieje się tak zazwyczaj wtedy gdy ma zbyt dużo na głowie. Dlatego w tym miejscu pokazuję jak kobieta może zadbać o siebie i o swoją równowagę psychiczną. Pojawią się w tym miejscu także triki urodowe i modowe, ponieważ uwielbiam od czasu do czasu pobawić się w modelkę, chociaż zdecydowanie wolę gdy ktoś ze mnie robi piękną kobietę. Jestem wybredna jeśli chodzi o modę, w głębi duszy czuję że jestem elegancką kobietą i staram się odnaleźć idealne ubrania dla mnie.

Miło Cię poznać!