KOBIETA

Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna – 7 przekazów dla kobiet

 

 

7 przekazów dla kobiet
Szczęśliwa kobieta
KOCHAJ SIEBIE – tak, mówię całkiem poważnie. Kochać siebie to nic złego. Sama wiesz o sobie najwięcej, nikt poza Tobą nie wie tyle co Ty. Dlatego zadbaj o siebie, kochaj siebie taką jaką jesteś, a każdy dzień będzie dla Ciebie radośniejszy.
OKAZUJ SOBIE SZACUNEK i zadbaj o to by inni też Cię szanowali. To, że wymagasz od kogoś aby akceptował to co chcesz, co pragniesz to dobra droga do świetnego porozumienia w relacjach międzyludzkich.
BIJ SOBIE BRAWO za każdym razem kiedy osiągniesz jakiś sukces. Być może dla innych to nic wielkiego, ale dla Ciebie każdy malutki kroczek do celu to wielki sukces który powinnaś docenić.
IDEALNA JESTEŚ taka jaka jesteś teraz, nie dąż ślepo do ideału bo nigdy go nie osiągniesz, nie ma ludzi idealnych są tylko takie nasze myśli w których porównujemy się do kogoś, np: ona jest idealna, ma zadbane wszystko od góry do dołu, ja też chcę taka być. No i jeśli tak chcesz osiągać swoje marzenia to lepiej przestań od razu. Nie porównuj się, zaakceptuj to że idealna jesteś nawet z tymi zmarszczkami czy wystającym brzuchem, ale wyznacz sobie cel, że chcesz zmienić swój brzuszek i działaj.
ENERGIA to coś co masz i chcę abyś o tym wiedziała. To, że czasem masz gorszy dzień, nic Ci się nie chcę, nie znaczy że jej wcale nie masz. Ona jest w Tobie cały czas skoro wstajesz, robisz sobie śniadanie, zaparzasz kawę. Musisz jednak wiedzieć, że kiedy czujesz że dziś masz mało tej energii to rób tylko minimum, nie wysilaj się, pozwól aby Twój organizm odpoczął, zebrał siły a zobaczysz efekty w swoim podejściu już dnia następnego.
TY SAMA JESTEŚ Panią swojego życia. Lady Of Your Life. Jeśli chcesz coś osiągnąć to nie ma szans by Tobie się to nie udało. Jak sobie poukładasz swoje życie takie będziesz je mieć. Nie szukaj więc winnych gdy coś Ci nie wychodzi. Zacznij jednak zmianę od siebie.
ANGAŻUJ SIĘ we wszystko co robisz tak naprawdę. Jeśli chcesz schudnąć to zrób to na 100 % ale pamiętaj, że dla każdej osoby na ziemi sto procent może oznaczać coś innego. Dlatego sama wyznacz swój cel i pędź do przodu. Nie patrz na inne, bo dla nich sto procent to może być schudniecie 10 kg a dla Ciebie może to być na początek tylko 3 kg. Już wiesz o co mi chodzi?
„Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna” – Sophia Loren
Dziękuję, że przeczytałaś to co według mnie jest potrzebne każdej kobiecie. Wszystkiego najlepszego moje drogie. Cudownych dni ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *